Cel

Zapotrzebowanie rynku na profesjonalnie przygotowanych programistów jest ogromne – to jedna z najbardziej rozwojowych branż we współczesnym świecie. Jednocześnie w Polsce cały czas brakuje specjalistów od programowania, stykamy się z tym wyzwaniem niemal codziennie od 2008 r.

Misją Akademii Programisty jest rozwój branży programistycznej w Polsce przez wszechstronne wsparcie programistów w ich edukacji i planowaniu karier zawodowych. Zależy nam, aby osoby z predyspozycjami miały szanse rozwijać swoje talenty i w przyszłości stać się światowej klasy specjalistami.

Środki

W oparciu o naszą wiedzę i szerokie, niemal 10-letnie doświadczenia chcemy uczyć, jak programować i jak skutecznie przekuwać swoje pasje w zawód. Stawiamy na edukację przede wszystkim młodych ludzi.

Nasze programy nauczania bazują głównie na logicznym, konsekwentnym nabywaniu wiedzy. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody nauczania pod okiem doświadczonych programistów. Działamy w zespołach i podejmujemy prawdziwe (w sensie późniejszej użyteczności) wyzwania praktyczne.

Ważnym elementem Akademii są staże przy rozwojowych projektach biznesowych. Dają one unikatową szansę poznania realiów branży i otwierają szerokie perspektywy pracy zawodowej.

kontakt

Zostań już teraz uczestnikiem
Akademii Programisty!